Opublikowano

Co to jest WHITE LABEL? Chcesz mieć markę własną CBD?

Co to jest WHITE LABEL?

Z pewnością każdy z nas słyszał o tym pojęciu, ale nie wszyscy do końca wiedzą co to oznacza w praktyce. Pomożemy Wam zrozumieć, co to dokładnie jest White Label.

W prostym tłumaczeniu to produkt pod marką własną. Nazwa pochodzi z branży muzycznej- młodzi artyści w przeszłości wysyłali często do stacji radiowych i wydawców próbne partie swoich umiejętności w postaci płyt, z jeszcze nie gotową szatą graficzną a jedynie w opakowaniu i białych pustych etykietach.

W marketingu czy handlu to w praktyce produkt zamówiony u producenta a sprzedawany pod marką własną. Każdy z nas może zlecić wytworzenie dowolnego produktu, zlecić jego zapakowanie, zamówić u grafika zaprojektowanie logotypu, etykiet, opakowań, aby na samym końcu otrzymać od producenta gotowy do sprzedaży produkt, pod własną marką. Wystarcz tylko znaleźć odpowiednich podwykonawców, którzy mają white label w swojej ofercie.

Częstą przeszkodą są w przypadku dużych producentów kosmiczne MQO ( minimum quantity order) czyli minimalna ilość potrzebna do realizacji zamówienia. Tym bardziej na początku biznesu, jest to czynnik, który może zniechęcić potencjalnych klientów. Nie każdy przecież zaczyna biznes z pokaźną sumą na koncie, tak aby od razu zamówić 10 tysięcy sztuk danego produktu.

Na cała szczęście na rynku jest wielu producentów, którzy świadczą usługi również dla tych mniejszych. Do tego grona należy również Acanna. W naszej ofercie mamy markę własną CBD (white label) w ramach którego otrzymujecie Państwo gotowy do sprzedaży produkt, możliwy do zamówienia już w ilości dosłownie kilkunastu sztuk. Jeśli więc myśleliście Państwo o swoim olejku, ze swoim logotypem, nazwą i brandem, to nie ma dla nas nic prostszego. Zachęcamy do kontaktu (kontakt@acanna.pl, https://www.acanna.pl/kontakt/) i rozmowy, chętnie przybliżymy Wam szczegóły.

https://www.facebook.com/SklepAcanna

https://g.co/kgs/xfdAaU

Photo by Towfiqu barbhuiya on Unsplash